همسانی - کشسانی

در مجموعه ی کلاس ایزی لاین ، تمامی شرکت کنندگان جز یک نفر ، بینی شان را جراحی زیبایی کرده اند . در مجموعه ی کلاس آمار استنباطی نیز ، تمامی عضوها بجز یک نفر ، بینی شان را جراحی کرده اند . اعضای مجموعه ی اول خانم و اعضای مجموعه ی دوم به استثناء یک نفر ، آقا هستند . من عضو مشترک هر دو مجموعه هستم و در حیرت از این همسانی ! این دو مجموعه ، فارغ از جنسیت وجه مشترکشان بینی هایی ست که انگار از روی هم کپ زده شده اند ! ا به کلاسهای مجموعه ی اول ، می کِشندمان و به زور وارد می شویم و از کلاسهای مجموعه ی دوم می کِشندمان و به زور خارج می شویم !! این کشسانی مان نشانگر عدم علاقه ی ذاتی به ورزش و علاقه ی مفرط به کسب علم از نوع ز گهواره تا گور دانش بجویش می باشد . در حیرتیم از این همسانی و کشسانی بشدت !!

/ 7 نظر / 3 بازدید
وبـــلاگـــــ آل طــــه

دوست عزيز سلام ! وب بسيار زيبايي داريد... به وب ما هم تشريف بياوريد ، خوشحال ميشويم!! منتظر حضور گرم و نظرات سازنده شما در پایگاه خود هستيم .

زویا

عنوان رو که دیدم ،انتظار یه چیزی درباره فیزیک یا همچین چیزی داشتم :)

نارایانا

چقدر دست و پا زدیم توی یک پایگاه راهمان دهند ... این هم از معجزات ِ شیخ شماست که کشسانی نام دارد در ادبیاتش گویا...[لبخند] کاش شیخ ما هم کراماتش بیش از این بود که مشتش را باز کرد و گفت این یک وجب است... سلام بر یک همسان ِ کشسان ...

یاس

اینجا هم حرف از بینی جراحی شده و جراحی بینی و... هــــــــــــــی.

زبان دراز

تازه یادم افتاده جوونیام باید ده ماغمو میکردم دوسه ماغ!!!!!!!!!!![متفکر]

سوده

جهاني شده اين موضوع! همكاري دارم كه مو كاشته، همكاران خارجي انگشت به دهن مانده اند كه چرا؟ در حالي كه براي ما كاملن طبيعي است مو نداشته كاشته. اونا متعجب كه چي شده؟ مشكلي داشته با مو نداشتنش؟ خيلي بده در مملكت شما؟